Translator With Speech

Translator With Speech

Aplikacja, która może stać się twoim idealnym towarzyszem podróży

Jeśli jesteś gdzieś daleko na wakacjach i martwisz się tym, że musisz zapytać kogoś, jak dotrzeć na dworzec czy poprosić o rachunek, wystarczy mieć ze sobą Translator With Speech. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szeroki wybór języków
  • Dobre rozpoznawanie mowy
  • Możliwość pobrania popularnych zwrotów do trybu offline

Wady

  • Trochę błędów w tłumaczeniu
  • Mało urozmaicone słownictwo
Więcej

Niezły
6

Jeśli jesteś gdzieś daleko na wakacjach i martwisz się tym, że musisz zapytać kogoś, jak dotrzeć na dworzec czy poprosić o rachunek, wystarczy mieć ze sobą Translator With Speech.

Szeroki zakres języków

Dzięki Translator With Speech mówisz lub wpisujesz zdanie, a aplikacja tłumaczy je dla ciebie i przemawia w języku którego potrzebujesz (zazwyczaj poprzez native speakera). W tej chwili aplikacja obsługuje 54 języki, wśród nich te popularne, jak hiszpański, niemiecki, włoski, francuski i chiński uproszczony, jak również te z mniejszych państw oraz języki regionalne takie jak białoruski, galicyjski czy haitański kreolski.

Nie jest to jednak tylko aplikacja do tłumaczenia obcojęzycznych zwrotów. Możesz również pobrać najpopularniejsze zwroty i zachować ich tłumaczenia w trybie offline, co pozwoli ci zaoszczędzić kosztowny roaming, kiedy jesteś za granicą.

Inne funkcje, jakie proponuje Translator With Speech, to m.in. możliwość zamieszczenia swoich przetłumaczonych fraz na portalach społecznościowych, chociaż nie wiadomo do końca, dlaczego chciałbyś to zrobić. Może po to, by powiedzieć znajomym, że już wiesz jak powiedzieć gdzie jest dworzec kolejowy? w afrikaans? Z bardziej przydatnych opcji Translator With Speech można wymienić możliwość wysłania sobie tłumaczenia poprzez wiadomość SMS lub e-mail.

Dobry tryb rozpoznawania mowy

Translator With Speech dzięki modułowi głosowemu z pewnością umożliwi wielu osobom lepsze zrozumienie tego, co chciało się powiedzieć. Często bowiem pewne zwroty są przetłumaczone zbyt dosłownie lub po prostu nie znalazły swojego tłumaczenia. Dla przykładu tłumaczone z języka angielskiego na francuski bread and butter pozostają bez zmian (patrz grafiki). Zatem niektóre słowa i zwroty potrzebują dopracowania i wyczyszczenia z błędów.

Co ważne, rozpoznawanie głosu w Translator With Speech stoi na wysokim poziomie (nawet dla regionalnych akcentów), choć od czasu do czasu możemy zobaczyć komunikat o nierozpoznaniu naszej wymowy.

Największym problemem Translator With Speech jest to, że istnieje całkiem sporo podobnych aplikacji, a on nie wnosi nic nowego ani unikalnego. Mocarny Google Translate pozwala na przykład również wpisać bądź wypowiedzieć tekst, który chcemy przetłumaczyć, a oferuje jeszcze większą bazę języków.

Solidne narzędzie do tłumaczeń

Translator With Speech to poręczne narzędzie, które z pewnością przyda się na wakacjach, kiedy potrzebujesz pomocy z miejscowym językiem. Nie jest jednak idealnym narzędziem do tłumaczenia, bowiem potrzeba większego urozmaicenia tłumaczeń oraz wyeliminowania pewnych błędów. Brakuje także unikalnej funkcji, która wyróżniałby Translator With Speech na tle konkurencji.

Translator With Speech

Download

Translator With Speech